Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 762 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Curve
Z mangového dreva, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Panvice v súprave Blaze
3 ks, nerezové, ø 29,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Elom
Béžové, látkové, ø27x165 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Arvian
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, s odnímateľným poťahom, béžová
Doručenie od 9. 12. 2026
1 243,20 €
s kódom
1 554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Dafra
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, s odnímateľným poťahom, béžová
Doručenie od 9. 12. 2026
1 145,60 €
s kódom
1 432 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Norlen
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tmavo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 75 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 056 €
s kódom
1 320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Erice
So sklenenou doskou, tmavohnedý, 100x230 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Aiguablava
Betónový, okrúhly, vínovočervený, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
872 €
s kódom
1 090 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Sali
S poličkami, matný, krémovobiely, 45x35 cm, výška 56 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Campus
Matný, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, zelený, šírka 180 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradný stolík Miko
Kovový, zelený, ø 40 cm, výška 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, zelená, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
543,20 €
s kódom
679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
TV stolík Uxue
Z masívu akácie, povrchová úprava: bielenie, matný, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 58 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Manie
Čierna, kovová, ø15x49 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Eva
150x200 cm, stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny, z pamäťovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 300 kg
Doručenie od 9. 12. 2026
638,40 €
s kódom
798 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, broskyňové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Padoc
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Skrinka Solei
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, čierna, šírka 80 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, hnedé
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Vitrína Ceci
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Divya
Z mangového dreva, tmavohnedý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Tamira
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, pololesklá, hnedá, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 127,20 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Emilia Floral
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, v mentolovej farbe, 200x290 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
333,60 €
s kódom
417 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Gatsby
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, vínovočervený, 120x170 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Dunkirk
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
249,60 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 229x229 cm
(19)
Doručenie od 4. 11. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Behúň Nico Global
Prateľný, syntetický, bez vlasu, vínovočervený, 60x230 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Arinella
Drevené, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 66,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arlen
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore orechového dreva, 95x200 cm, dĺžka po rozložení 250 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Blok
Ženilková, pravý roh/ľavý roh/variabilná/do L, béžová, viacmiestna, šírka 320 cm, hĺbka 290 cm, hĺbka sedadla 74 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 326,40 €
s kódom
2 908 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 134 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
972 €
s kódom
1 215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Galene
Ženilková, ľavý roh/s leňoškou, béžová, viacmiestna, šírka 314 cm, hĺbka 166 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
2 055,20 €
s kódom
2 569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
FD
Behúň Sensi Ethan
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 70x200 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Melo
Tmavohnedý, 50x100 cm, výška 41 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Carpi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 146 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Kreslo Debra
S výpletom, menčestrové, v tehlovej farbe, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 42 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Daroca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 180 cm, výška 38 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, hnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Daira
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Agnella
Koberec V&A Calisia Kelp
Vlnený, so stredne dlhým vlasom, v mentolovej farbe/béžový, 170x240 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Betsy
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Konferenčné stolíky v súprave Hillary
2 ks, v dekore duba, krémovobiele/v prírodnej farbe, ø 70 cm, výška 38 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Peta
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 161 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
971
972
973
974
975
Načítať viac