Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Umývanie riadu
Umývanie riadu
Kefy a hubky na riad
...
Umývanie riadu
Kefy a hubky na riad
Kefy a hubky na riad
Môže sa hodiť
Držiaky na hubku
Doplnky na umývanie riadu
Handry
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (3)
29 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kefa na riad Moritz
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad SinkTech
Na sklade
Posledné kúsky
12,09 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Náhradné hlavice kefy na riad v súprave SinkTech
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
4,96 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad SinkTech
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,95 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,53 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom a stojanom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,11 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Náhradné hlavice kefy na riad v súprave SinkTech
2 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,27 €
5,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 9 ks
Vileda
Hubky na riad v súprave Pro Clean
9 ks
(4)
Na sklade
6,40 €
0,71 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Vileda
Hubky na riad v súprave Pro Clean
4 ks
(3)
Na sklade
5,18 €
1,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Hubka na riad
Silikónová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Náhradné špongie ku kefe na riad v súprave Fairy
3 ks
(13)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kefa na riad Fairy
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(65)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kefa na riad DIISH
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(73)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(89)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(168)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(349)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom a stojanom Palm Scrub
(134)
Na sklade
15,78 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Kefa na riad Edge™
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
13,85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1