Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky
Handry
...
Upratovacie pomôcky
Handry
Handry
Môže sa hodiť
Kefy a hubky na riad
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
7 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 6 ks
Vileda
Handričky v súprave Pro Clean
6 ks, z mikrovlákna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 14 ks
Vileda
Handričky v súprave Colors
14 ks, z mikrovlákna
(5)
Na sklade
10,39 €
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Handričky v súprave
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
1