Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie · Zľavový kód
Koreničky
Soľničky a koreničky
Mlynčeky
Mažiare
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Materiál
Farba
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
133 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, oranžová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Le Primizie
Porcelánová, biela
(17)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(35)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Cukornička Pixie
Keramická, zelená, objem 200 ml
(42)
Na sklade
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(41)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(75)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Riccioli di Fata
Porcelánová
(128)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Soľnička a korenička Ghosts
So stojanom, keramická
(65)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Livio
2 ks, plastová
(63)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
YAMAZAKI
Súprava koreničiek Tower
6 ks, so stojanom, plastové
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Korenička
Sklenená, 100 ml
(10)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval
Sklenená
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
Súvisiace kategórie
Koreničky
Mlynčeky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare