Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Košíky
Košíky
...
Úložné boxy a organizéry
Košíky
Košíky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
102 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 32 cm
(383)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Bustelo
2 ks, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený, ø 15,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Košík Tower
Úložný, plastový, čierny, výška 12 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
20,49 €
s kódom
25,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, biely/v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 32 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, čierny/v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 32 cm
(81)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Jarana
3 ks, do kúpeľne, látkové, biele, výška 13 cm
(19)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 10 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
21,93 €
s kódom
27,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
7 ks, do kúpeľne, látkové, tmavosivé, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 10,5 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Z rákosia, v prírodnej farbe, výška 20,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 20 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Košík Joris
Látkový, béžový, výška 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Košík Joris
Látkový, sivý, výška 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Košík
Z juty, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(7)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas M
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 25,5 cm
(113)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 36 cm, výška 46 cm
(283)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, čierny/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 36 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas L
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 26 cm
(102)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, krémovobiele, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Tandani
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 22 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlosivý, ø 22 cm, výška 8 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Košík Lift
Drôtený, kovový, v lesklej striebornej farbe, výška 6 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round XL
Látkový, krémovobiely, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Salar
2 ks, z morskej trávy, čierne/v prírodnej farbe, výška 21 cm
(7)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Indali
2 ks, ratanové, v prírodnej farbe, výška 10 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round XL
Látkový, sivý, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 28 cm
(77)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Botofte
3 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Aosta
2 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 39 cm, výška 28,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Bahari
Do kúpeľne, látkový, sivý, výška 26 cm
(75)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, čierny, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Košík Lhassa
V prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Košíky v súprave Tivoli
3 ks, v prírodnej farbe, ø 24 cm, výška 22 cm
(75)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas XXL
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 31,5 cm
(66)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Altea
2 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 41 cm, výška 32 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Plastové košíky
Prútené košíky
Úložné košíky