Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Košíky
Košíky
...
Úložné boxy a organizéry
Košíky
Košíky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
103 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, krémovobiele, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, béžový, ø 20 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Compactor
Košík Bamboo
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 10,5 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík Rika
Z prútia, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin M
Látkový, sivý, výška 14 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round M
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík Anji
Bambusový, v prírodnej farbe, výška 15 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, čierny, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Cynthia
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 11 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Košík Lhassa
V prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlosivý, ø 41 cm, výška 41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košíky v súprave
3 ks, látkové, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Altea
2 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 41 cm, výška 32 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage Round
Látkový, sivý, ø 20 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený/modrý, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 24 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Passo
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round XL
Látkový, krémovobiely, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Botofte
3 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin M
Látkový, krémovobiely, výška 14 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round S
Látkový, krémovobiely, ø 21 cm, výška 17 cm
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 18 cm, výška 22 cm
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round XL
Látkový, sivý, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round M
Látkový, sivý, ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Bustelo
2 ks, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, sivý, ø 20 cm, výška 20 cm
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlosivý, ø 22 cm, výška 8 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
9,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Tandani
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage Round
Látkový, béžový, ø 20 cm, výška 20 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, hnedé, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Svetlohnedý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Sivý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Svetlomodrý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Tmavozelený, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Dakls
Košík
Biely, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round S
Látkový, sivý, ø 21 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 10 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
21,93 €
s kódom
27,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Indali
2 ks, ratanové, v prírodnej farbe, výška 10 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ
Obľúbené filtre
Plastové košíky
Prútené košíky
Úložné košíky