Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky so zľavovým kódom
Môže sa hodiť
Súpravy kuchynského náčinia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Typ
Súprava
Materiál
Farba
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
71 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Súprava kuchynského náčinia Rustic
Drevená, 4 ks
(29)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Podložka na varešky Manon
Kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Šalátový príbor Nagy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Metlička RÅ
Na sklade
Posledné kúsky
26,10 €
s kódom
32,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,09 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(36)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Obracačka Prof. Series III
Drevená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Naberačka Chef It
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(134)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Kuchynské náčinie Enamel
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šalátový príbor Hammershøi
2 ks, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,64 €
s kódom
38,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Lite
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Metlička Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(59)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Šalátový príbor
2 ks, drevený
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,28 €
s kódom
16,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Plastová, 5 ks, so stojanom
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Artisan
2 ks, porcelánový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Mašlovačka
2 ks, plastová
(83)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(30)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Súprava kuchynského náčinia
Plastová, 5 ks, so stojanom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Obracačka Dyna
Plastová
(17)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Kuchynské náčinie Uni-Tool
Textilné
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
12,58 €
s kódom
15,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Metlička
(69)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stierka
2 ks, plastová
(56)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Z nehrdzavejúcej ocele, 5 ks, so stojanom
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(21)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Plastová, 6 ks, so stojanom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Palička na mäso
Kovová
(41)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Súprava kuchynského náčinia
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Pučidlo na zemiaky Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Plastová, 5 ks, so stojanom
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formičky na stratené vajcia v sade Pouched egg cooker
2 ks, silikónové
(25)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
10,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
3,20 €
s kódom
4 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Nože
Dosky na krájanie
Odmerky a lieviky
Cedidlá a sitká
Kuchynské nožnice
Obľúbené filtre
Varešky, naberačky a obracačky v súprave
Drevené varešky, naberačky a obracačky