Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky so zľavovým kódom
Môže sa hodiť
Súpravy kuchynského náčinia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Typ
Súprava
Materiál
Farba
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
71 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Podložka na varešky Manon
Kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Naberačka Chef It
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Capri
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vareška RÅ
Drevená
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Obracačka RÅ
Drevená
Doručenie od 19. 10. 2026
16,06 €
s kódom
20,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Metlička RÅ
Na sklade
Posledné kúsky
26,10 €
s kódom
32,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mašlovačka GrillOut
Silikónová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Obracačka GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
20,98 €
s kódom
26,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,28 €
s kódom
16,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Servírovacia lyžica Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Šalátový príbor Crave
2 ks, sklenený
Doručenie od 2. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Metlička
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,09 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Súprava kuchynského náčinia
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Súprava kuchynského náčinia
Plastová, 5 ks, so stojanom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Lite
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Dorotea
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Thebe
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava kuchynského náčinia Paragon
Kovová, 4 ks
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Z nehrdzavejúcej ocele, 5 ks, so stojanom
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Šalátový príbor Nagy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Súprava kuchynského náčinia Rustic
Drevená, 4 ks
(29)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Palička na mäso
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Obracačka Dyna
Plastová
(17)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Nože
Dosky na krájanie
Odmerky a lieviky
Cedidlá a sitká
Kuchynské nožnice
Obľúbené filtre
Varešky, naberačky a obracačky v súprave
Drevené varešky, naberačky a obracačky