Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Varešky, naberačky a obracačky
Varešky, naberačky a obracačky so zľavovým kódom
Môže sa hodiť
Súpravy kuchynského náčinia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Typ
Súprava
Materiál
Farba
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
71 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,28 €
s kódom
16,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obracačka Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Súprava kuchynského náčinia
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Capri
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vareška RÅ
Drevená
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Obracačka GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
20,98 €
s kódom
26,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Servírovacia lyžica Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Dorotea
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Thebe
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Obracačka RÅ
Drevená
Doručenie od 19. 10. 2026
16,06 €
s kódom
20,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Šalátový príbor Crave
2 ks, sklenený
Doručenie od 2. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
Súvisiace kategórie
Nože
Dosky na krájanie
Odmerky a lieviky
Cedidlá a sitká
Kuchynské nožnice
Obľúbené filtre
Varešky, naberačky a obracačky v súprave
Drevené varešky, naberačky a obracačky