Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Odette
Z kostného porcelánu
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Čierny/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Červený/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Vreckový nožík Mushroom
Na huby, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Naberačka Chef It
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Škrabka Chef It
Rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Strúhadlo Chef It
Na syr
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Emilse
Mramorová, 28,5 x 23 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Zairin
Servírovacia, drevená, 27 x 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 25 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Nover
Servírovacia, drevená, 36 x 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Soľnička a korenička Taormina
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Cukornička Pearl
Kameninová, biela, objem 100 ml
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odmerky v súprave Fattoria
3 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Capri
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, vínovočervená/svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, zelená/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/zelená, drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr
Na syr
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Nôž
Sekáčik, keramický, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Škrabka
Rukoväť: drevo
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, sivý
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Nôž
Sekáčik, keramický, dĺžka čepele 9,5 cm, rukoväť: plast
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr 3in1
Univerzálne
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Soľnička a korenička Pickle
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Naparovač
Ø 19,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(2)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(4)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Riley
2 ks, modrá, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia