Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Holm
Metlička
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Soľnička a korenička
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Doštička
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Krájač
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Súprava nožov
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Doštička
Servírovacia, 44 x 23 cm
(1)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,09 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 20 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Súprava kuchynského náčinia
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Mlynčeky Hyman
2 ks, biele/modré, drevené
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
V mentolovej farbe, kovová, nosnosť 5 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Soľnička a korenička Fish
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, zelená, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Soľnička a korenička Sel & Poivre
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hendi
Lis na tortilly
Z liatiny
(3)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Hendi
Lis na tortilly
Z liatiny
(27)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava nožov Leura
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: keramika
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 38 x 21 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
14,92 €
s kódom
18,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate Bamboo
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 45 x 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,04 €
s kódom
22,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nerezová ocieľka Trino
Nerezová
Na sklade
Posledný kúsok
30,14 €
s kódom
37,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,97 €
s kódom
32,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Súprava nožov Trino
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Krájač Tasty+
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
31,22 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Strúhadlo Tasty+
Univerzálne
Na sklade
Posledné kúsky
26,54 €
s kódom
33,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Súprava kuchynského náčinia
Plastová, 5 ks, so stojanom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Podložka na pečenie
60 x 40 cm, silikónová
(2)
Na sklade
14,94 €
s kódom
18,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Podložka na pečenie
70 x 50 cm, silikónová
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Nerezový
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, nerezový
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
1,3 l, keramická
(12)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia