Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Holm
Strúhadlo
Univerzálne
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Doštička Marmore
Servírovacia, kamenná, 30 x 15 cm
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava kuchynského náčinia Paragon
Kovová, 4 ks
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Doštička Marmore
Servírovacia, mramorová, 31 x 21 cm
(4)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Kovový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha Scale
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 3 kg
(10)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Lis na citrusy Luxy
Kovový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vykrajovacia súprava
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Krájač Duo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,81 €
s kódom
17,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mandolína Duo Multi-Grip
Na zeleninu
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,14 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Béžová, kovová, nosnosť 5 kg
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Ružová, kovová, nosnosť 5 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dosky v súprave Amare
2 ks, servírovacie, keramické
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Mažiar
Keramický, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 27 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 23 cm
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Kuchársky, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: drevo
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Santoku, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Plátkovací, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 15,5 cm, rukoväť: drevo
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Magnetická lišta
Nerezová, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 33 cm, rukoväť: drevo
(2)
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 33 cm, rukoväť: drevo
(6)
Na sklade
17,47 €
s kódom
21,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: drevo
(7)
Na sklade
16,41 €
s kódom
20,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 25 cm, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov s rotačným stojanom Elevate
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Z nehrdzavejúcej ocele, 5 ks, so stojanom
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Selection
Dosky v súprave Rustic
2 ks, servírovacie, drevené, 33 x 23 cm
Na sklade
25,04 €
s kódom
31,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bonami Selection
Mlynček a dosky v súprave Rustic
3 ks, servírovací, drevený
Na sklade
43,76 €
s kódom
54,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Dosky v súprave Rustic
2 ks, servírovacie, drevené
Na sklade
28,64 €
s kódom
35,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Mango
Drevený, ø 14 cm
(5)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
200 ml, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(25)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,71 €
s kódom
23,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Birdie
Porcelánová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,80 €
s kódom
18,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio
4 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 7 cm
(5)
Na sklade
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odmerky v súprave Nest
8 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,71 €
s kódom
18,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, svetlozelená, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, plastový
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia