Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
490 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Odšťavovač Limone
Kameninový
Na sklade
20,65 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha Scale
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 3 kg
(10)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Set na výrobu kvásku so stierkou
Sklenený
(15)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Šalátový príbor Nagy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,71 €
s kódom
23,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kliešte na vyprážanie
Z nehrdzavejúcej ocele
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Kuchynská váha TriScale™
Biela, digitálna, plastová, nosnosť 5 kg
(68)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na zemiaky Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(103)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Béžová, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Teleskopický odkvapkávač do drezu Drainflex
Plastový
(18)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 30,5 cm
(2)
Na sklade
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Odmerky v súprave In The Meadow
3 ks, keramické
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Rommu
Drevená, 29 x 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,30 €
s kódom
31,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odšťavovač Fattoria
Keramický
(7)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
24,84 €
s kódom
31,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Metlička RÅ
Na sklade
Posledné kúsky
26,10 €
s kódom
32,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Ružová, kovová, nosnosť 5 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Grate
Na syr
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Sass & Belle
Odmerky v súprave Retro
4 ks, keramické
(179)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Riley
2 ks, modrá, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava dosiek a nožov so stojanom Folio Icon Plus
So stojanom, plastová, 32 x 10 cm
(1)
Na sklade
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Catcher
Plastový
(87)
Na sklade
13,81 €
s kódom
17,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,09 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Doštička Marble
Servírovacia, mramorová, 30 x 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(36)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Naberačka Chef It
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Obracačka Prof. Series III
Drevená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Lis na cesnak Luxy
Kovový
(163)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Soľnička a korenička Ghosts
So stojanom, keramická
(65)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,97 €
s kódom
32,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(25)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(134)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
1,3 l, keramická
(12)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia