Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Doštička
Bambusová, 33 x 25 cm
(119)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Podložka na pečenie
60 x 40 cm, silikónová
(2)
Na sklade
14,94 €
s kódom
18,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odmerka Layer
Plastová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,79 €
s kódom
13,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Sito
Ø 20 cm, kovové
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odmerky v súprave Nest
8 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,71 €
s kódom
18,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Obar
Servírovacia, mramorová, 20 x 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Strúhadlo Pro
Univerzálne
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Krájač
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele
(98)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Zlievacie cedidlo
Plastový
(123)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Béžová, kovová, nosnosť 5 kg
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Kuchynské náčinie Enamel
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Nôž
Sekáčik, keramický, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cedník Square Colander
Plastový
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Soľnička a korenička Squito
Porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šalátový príbor Hammershøi
2 ks, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,64 €
s kódom
38,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio
4 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 7 cm
(5)
Na sklade
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/zelená, drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
26,01 €
s kódom
32,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 380 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Odmerky v súprave In the Forest
4 ks, keramické
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,46 €
s kódom
29,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, zelená, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 45 x 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,04 €
s kódom
22,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(35)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 7 cm, plastové
(487)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Krájač Singles
Na vajce
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Lievik Kitch
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Litina
Z liatiny, ø 10,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Odmerky v súprave
4 ks, kovové
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Doštička Mango
Servírovacia, drevená, ø 39 cm
(17)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia