Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
492 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
200 ml, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kuchynská váha Foodie
Čierna, digitálna, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Asia
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(35)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Nôž Redo
Z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Kuchársky, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: drevo
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Plastová, 5 ks, so stojanom
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Cedník
Plastový, ø 28 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Demižón
5 l, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Mlynček na korenie a soľ Grand Cru Nouveau
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odmerky v súprave
3 ks, plastové
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Cukornička Toppu
Kameninová, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
43,99 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lis na cesnak
Z nehrdzavejúcej ocele
(31)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
3,20 €
s kódom
4 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Cedník Margrethe
Ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formičky na stratené vajcia v sade Pouched egg cooker
2 ks, silikónové
(25)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
10,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Krájač Redo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Doštička Marble
Servírovacia, mramorová, 38 x 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Zairin
Servírovacia, drevená, 27 x 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Podložka na pečenie
40 x 30 cm, silikónová
(16)
Na sklade
16,12 €
s kódom
20,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Nôž Kitchen Line
Vykosťovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,82 €
s kódom
16,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Strúhadlo Tasty+
Univerzálne
Na sklade
Posledné kúsky
26,54 €
s kódom
33,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Škrabka
Rukoväť: plast
(31)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
1,1 l, keramický
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Odšťavovač Liselu
Keramický
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Lúpací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 8,5 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Krájač Disc
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,72 €
s kódom
17,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr
Na syr
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Dosky v súprave
2 ks, plastové, 37 x 25 cm
(2)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Sekáčik, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 18 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
12,79 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Amber
2 ks, jantárová, keramická
(1)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odmerky v súprave Fattoria
3 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Minútka Duet
Presýpacia, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Krájač
Na zeleninu/na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
19,99 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
10
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia