Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Tefal
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Tefal
74 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Nôž Freshkitchen K1220104
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,48 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Veká na skladovanie pokrmov v súprave L9849253
3 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Desiatový box Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastový, zelený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,23 €
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x panvica/2x rajnica/3x pokrievka
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
16,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5670453
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,84 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846153
Ø 16 cm
(4)
Na sklade
17,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kuchynská váha Optissl BC50D2V0
Tmavosivá, digitálna, sklenená, nosnosť 5 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097512
Sklenená, ø 24 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846253
Sklenená, ø 18 cm
(3)
Na sklade
19,83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7300455
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,03 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097712
Sklenená, ø 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Pokrievka 28097812
Sklenená, ø 30 cm
(5)
Na sklade
22,17 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Panvica Daily Cook G7314055
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,82 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024310
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2020310
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024410
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v lososovej farbe
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5671953
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,10 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2020210
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,32 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 3 ks
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Natural Force L3969102
3 ks, s nepriľnavým povrchom, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Strunový sekáčik Pancake Express K1844404
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Xl Intense C3840753
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm
(4)
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Strunový sekáčik 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024510
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2022110
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Tefal
Hrniec Cook Eat B9214474
S pokrievkou, nerezový, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,61 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7303255
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,80 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tefal
Zapekacie misy v súprave Air E255S255
2 ks, ø11 cm, z liatiny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simple Cook B5564053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(3)
Na sklade
31,28 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5674053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,34 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660472
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5673253
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,94 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Natural Force G2660572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Rýchlovarná kanvica Morning KO2M0410
Tmavomodrá, plastová, objem 1,7 l, príkon 2400 W
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7630532
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,15 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2811972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Rýchlovarná kanvica Subito KO5S0DE0
V striebornej farbe, objem 1,7 l, príkon 2400 W
Na sklade
Posledné kúsky
39,71 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810672
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Ultimate G2681972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Elektrický sekáčik Easy Press MQ740HF0
Tmavosivý, plastový, objem 500 ml, príkon 600 W
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Elektrický sekáčik Masterchop XL MB450B38
Biely, plastový, objem 500 ml, príkon 500 W
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac