Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Luxusný · Tefal
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Tefal
72 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Hrniec Cook4Me+ CY855830
Multifunkčný, s nepriľnavým povrchom/elektrický
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
264 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pekáreň Bread Of The World PF611838
Čierna, plastová, príkon 1600 W
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
263 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Mixér Perfectmix Cook BL83SD30
V striebornej farbe, stolový, kovový, objem 2 l, príkon 1400 W
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549023
13 ks
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Cook Eat L881SF04
15 ks, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998702
7 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
179 €
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x panvica/2x rajnica/3x pokrievka
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
16,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kontaktný gril OptiGrill+ GC717810
Čierny, kovový, príkon 2000 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
157 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549042
10 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
139 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kontaktný gril Super Grill GC451B12
V striebornej farbe, kovový, príkon 2000 W
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
129 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrnce v súprave INGENIO Eco Resist L3979202
3 ks, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Easy Fry Max EY245310
Tmavozelená, plastová, objem 5 l, príkon 1500 W
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
89 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kontaktný gril Plancha With Lid CB6A0830
Čierny, kovový, príkon 1300 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Vákuovačka Classic VT254070
Čierna, plastová, príkon 130 W
(3)
Na sklade
85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Cook4Me EY150830
Čierna, plastová, príkon 1300 W
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient Series Inox VC145130
Viacposchodový/parný, ø 27,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient VC140131
Viacposchodový, elektrický, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1539153
2 ks, wok, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Tefal
Vnútorná nádoba Cook4me XA6150E0
Multifunkčná, keramická, 6 l, ø 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Natural Force L3969102
3 ks, s nepriľnavým povrchom, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Easy Fry Compact EY145810
Čierna, plastová, objem 3 l, príkon 600 W
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
73 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Rýchlovarná kanvica Digital KO851830
Čierna, plastová, objem 1,7 l, príkon 1800 W
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica INGENIO Eco Resist L3979302
S nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Unlimited G2554672
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, 5,2 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
65 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tefal
Zapekacie misy v súprave Air E255S255
2 ks, ø11 cm, z liatiny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1549013
2 ks, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Tefal
Panvica Excellence G2690772
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Elektrický sekáčik Masterchop XL MB450B38
Biely, plastový, objem 500 ml, príkon 500 W
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Mixér Blendforce BL420131
Biely, stolový, plastový, objem 2 l, príkon 600 W
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Elektrický sekáčik Easy Press MQ740HF0
Tmavosivý, plastový, objem 500 ml, príkon 600 W
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ultimate G2681972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810672
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Rýchlovarná kanvica Subito KO5S0DE0
V striebornej farbe, objem 1,7 l, príkon 2400 W
Na sklade
Posledné kúsky
39,71 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2811972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Rýchlovarná kanvica Morning KO2M0410
Tmavomodrá, plastová, objem 1,7 l, príkon 2400 W
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Black stone G2810572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5673253
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,94 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660472
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5674053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,34 €
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac