Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Tefal
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Tefal
74 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549042
10 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
139 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7314055
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,82 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7300455
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,03 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024310
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1549013
2 ks, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5670453
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,84 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrnce v súprave INGENIO Eco Resist L3979202
3 ks, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica INGENIO Eco Resist L3979302
S nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660472
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2022110
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Tefal
Strunový sekáčik Pancake Express K1844404
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024510
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Tefal
Hrniec Convenient VC140131
Viacposchodový, elektrický, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Rýchlovarná kanvica Subito KO5S0DE0
V striebornej farbe, objem 1,7 l, príkon 2400 W
Na sklade
Posledné kúsky
39,71 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998702
7 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
179 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Elektrický sekáčik Masterchop XL MB450B38
Biely, plastový, objem 500 ml, príkon 500 W
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Vnútorná nádoba Cook4me XA6150E0
Multifunkčná, keramická, 6 l, ø 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2024410
360 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v lososovej farbe
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549023
13 ks
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tefal
Zapekacie misy v súprave Air E255S255
2 ks, ø11 cm, z liatiny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7630532
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,15 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Tefal
1
2