Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 005 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dosky v súprave Amare
2 ks, servírovacie, keramické
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Dosky v súprave
2 ks, plastové, 37 x 25 cm
(2)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Clyde
20x32 cm, keramická, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Holm
Panvica Brasserie
S nepriľnavým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
34,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
4 ks, 370 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,74 €
s kódom
34,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Steakové nože v súprave Carne
4 ks, oceľové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
27,84 €
s kódom
34,80 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Forma na chlieb
28 x 23 cm, silikón
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
27,88 €
s kódom
34,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
27,90 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Na sklade
27,90 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, servírovacie, kameninové, 380 ml, ø 13 cm
(5)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
Na zemiaky, kovová, sivá
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Krájač
Na cesto, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Lis
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 36 cm , korková
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Terina
Na polievku, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 4,5 l
Doručenie od 22. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
27,98 €
s kódom
34,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnčeky v súprave Yuka
2 ks, terakota, modré
Na sklade
Posledné kúsky
27,99 €
s kódom
34,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Fľaša k výrobníku sódy Brus
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 800 ml
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška Vide
Čierna, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Taniere v súprave Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Taniere v súprave Aura Rondo
4 ks, ø 22 cm, kameninové, zelené
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Patrizia
3 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, žlté/modré/ružové
(17)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 547 ml, na whisky
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, ratanové, hnedé, ø 10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
56
57
58
...
84
Načítať viac