Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 006 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Panvica Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Kanvica na čaj
900 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, sklenený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, keramické, modré/oranžové, 110 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Odette
1,3 l, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, ø 27 cm, kameninový, biely/modrý
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 6 l, plastový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Hnedý, 6 l, plastový
(9)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Sivozelený, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Fialový, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Staroružový, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Džbán Poterie
Kameninový, hnedý, 1,58 l
Na sklade
Posledné kúsky
28,56 €
s kódom
35,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Dosky v súprave Rustic
2 ks, servírovacie, drevené
Na sklade
28,64 €
s kódom
35,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Forma na koláč
ø 24,5 cm, keramika
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,70 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Servírovací, porcelánový, zelený/slonovinový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Vialli Design
Termokanvica Alessia
1 l, plastová, biela/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele, ø 24 cm
(261)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Termokanvica Crown
920 ml, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie
Počet nástavcov 7 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy Zoo
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Double Funky
Ø 20 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mason Cash
Misa Fruits Strawberry
Kameninová, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, hnedá, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška City
Béžová, 9 l
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tanier Daryel
Servírovací, žltý/krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tanier Daryel
Servírovací, modrý/krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 22 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
350 ml, so sitkom, z liatiny, čiern-obiela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Servírovací, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tanier Daryel
Servírovací, ružový/krémovobiely
Doručenie od 22. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Kastról Ecrina
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 4,4 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
28,79 €
s kódom
35,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Mepal
Pomôcky na pečenie v súprave Chef It
3 ks, plastové
(1)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledný kúsok
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
57
58
59
...
84
Načítať viac