Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 011 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledný kúsok
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
36,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Etažér Mango
Drevený, v prírodnej farbe, ø 12 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave
18 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(6)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Hrniec Grande
Na pečenie, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, 4 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Dóza Fattoria
Na cibuľu a cesnak, keramická, biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Kara
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 27 cm
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Chladiaca taška Tower
Svetlosivá, 8 l
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ELO
Panvica Ducto
Ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Nettie
Keramický, krémovobiely, 1,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Naparovač
Ø 22 cm, silikónový, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 24 cm, objem 2,2 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Príbor Madre Perla
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, biely/v striebornej farbe
(2)
Doručenie od 3. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Raben
Keramická, sivá, 10x14 cm
(4)
Na sklade
29,37 €
s kódom
36,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(181)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Krémovobiely, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Príbor Satin
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v súprave Franca
4 ks, keramické, na espresso, biele, 180 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Canada
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misa Ginnie
Servírovacia, keramická, biela, objem 110 ml
(1)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Tyrkysovomodrý, 6 l, plastový
(15)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Clyde
4 ks, 15x17 cm, keramické, maximálna teplota 180 °C
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Bright
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Misa Duna
Na šalát, vínovočervená, ø 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z morskej trávy
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(28)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská jedálenská súprava A-Z
Plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Plech Nest™ Oven
Kov, 30 x 30 cm, maximálna teplota 232 °C
Doručenie od 15. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Nordic black
3 ks, čierne, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
58
59
60
...
84
Načítať viac