Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 977 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Dezertné vidličky v súprave The Essentials Cake Tools
Pre 6 osôb, antikoro, biele
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, červená
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Auclair
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Aura
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Odette
20,5x31,5 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
700 ml, z liatiny, čiern-obiela
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, na polievku, keramické, modré/oranžové, 350 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Villa Altachiara
Set šalátovej misy a príboru Yin&Yang
Na šalát, kameninový, biely/sivý, ø 27 cm, objem 80 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,8 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Host
3 ks, servírovacie, kameninové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termokanvica Therm-It
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, béžový, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Phoenix
Keramická, modrá, 11,5x14,5 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Twilight
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 940 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Luna
Keramický, modrý/krémovobiely, 1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Darlene
Keramický, v lososovej farbe, 2,55 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Wyatt
Keramický, tmavohnedý, 2 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetlomodré, ø 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, oceľový, čierny/v zlatej farbe
(10)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava nožov s krytom Slice & Sharpen
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Purita
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(163)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet osôb (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, zelený, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v súprave Groces
2 ks, 3,9 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Filur
3 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odmerky v súprave Fattoria
3 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Neri
850 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Deana
Keramický, 900 ml
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 30 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Taniere v súprave Roto
2 ks, ø 28 cm, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
68
69
70
...
83
Načítať viac