Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 988 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Krájač
Na pečivo
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Profi
Tlakový, s pokrievkou, nerezový, 5 l, ø 21 cm, na indukčný varič
(29)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mason Cash
Misa Fruits Blueberry
Kameninová, modrá, ø 26 cm, objem 2,7 l
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Litina
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 4 l, ø 23 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Zairin
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skladací servírovací podnos Mani
34x65 cm, servírovací/do postele, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Tori
13x33 cm, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misky v súprave Zairin
2 ks, servírovacie, drevené, v prírodnej farbe, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Holm
Panvica Brasserie
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Doštička Authentic
Drevená, 44 x 23 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Nover
Servírovacia, drevená, 36 x 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
V lososovej farbe, 20 l, plastový
(58)
Na sklade
38,72 €
s kódom
48,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 29 cm, objem 4 l
(114)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Charlie
3 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, čierny
(69)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(38)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(3)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 360 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
12,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
8,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Kuchynská váha TriScale™
Biela, digitálna, plastová, nosnosť 5 kg
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Súprava karafy a pohárov Linea Duo
1 l, sklenená, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(2)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Súprava kuchynského náčinia
Plastová, 5 ks, so stojanom
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na polievku, keramická, 300 ml, ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, ø 28 cm, objem 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, kameninový, biely/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Litina
S pokrievkou, liatinový, 2,7 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Džbán Pearl
Kameninový, biely, 2,9 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Taniere v súprave Snowflake
4 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Miska Alhambra
Na polievku, kameninová, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, svetlomodrý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, hnedý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, svetložltý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
67
68
69
...
84
Načítať viac