Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 977 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Opal
9 ks, na šalát, plastové, zelené/modré, ø 28,5 cm
(160)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Güral Porselen
Panvica Classic
Ø 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušienky, keramická, biela
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, šalviové zelené, 700 ml/1,5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Zapekacia misa Ultimate
28x42,5 cm, keramická, maximálna teplota 270 °C
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, v lososovej farbe/krémovobiele, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
22,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Christy
4 ks, kameninové, krémovobiele, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Allium
Keramická
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Doštička Marble
Servírovacia, mramorová, 38 x 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Ballard
4 ks, 275 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Avonlea
4 ks, keramické, na cappuccino, svetlomodré, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tescoma
Hrniec Bordeaux
Na pečenie, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, kovový, 2,7 l, ø 20 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Modern retro
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, čierny
(4)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Modern retro
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gense
Steakové príbory v súprave Old Farmer Classic
Pre 2 osoby, 4 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
Ø 35 cm , kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Servírovací, ø 39 cm, kameninový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Stay Warm
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Day Break
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivozelené
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Grand Cru
1 l, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Džbán Lemonade
Sklenený, oranžový, 1,3 l
Doručenie od 2. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(4)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
22x39 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Missy
Ø 30 cm , keramická
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Litina Smalt
S pokrievkou, liatinový, 5,2 l, ø 26 cm, na indukčný varič
(8)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Hrniec Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezový, 3 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, hnedá, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, čiern-obiela, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Minuet Santhee
1,5 l, so sitkom, sklenená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, broskyňová
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Green/Black
Na šalát, kameninová, zelená/čierna, ø 30 cm, objem 3,95 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kuchynský valček Beech
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Podložky pod hrniec v súprave Xmas
12 ks, keramické, ø 21 cm
(1)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, broskyňová
Doručenie od 19. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
75
76
77
...
83
Načítať viac