Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 980 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Shangdong
1 l, so sitkom, z liatiny, čierna
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Adoma
Servírovacia, mramorová, 39,5 x 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, v matne striebornej farbe, 25x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Etažér Yule
Kameninový, červený, ø 22 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Nirela
Ø 35,5 cm , z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier
Servírovací, kameninový, zelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Grand Cru
1 l, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Jade
4 ks, kameninové, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
15,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Panvica
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Kávový mlynček Franca
Drevený
Doručenie od 26. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Dosky v súprave Choptima
3 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 26,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 270 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Podnos na tortu Jolly
Kameninový, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Stolový gril Omega 2v1
Čierny, kovový, príkon 1100 W
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávovar Foodie
Svetlomodrý, na filtrovanú kávu, plastový, objem 400 ml, príkon 700 W
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Sichuan
Z liatiny, čierna, objem kanvice 1 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 30 cm, na indukčný varič
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Zapekacia misa Meridian
25,5x39 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, tmavosivé
(12)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, biele/modré, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Traxory
Podnos Paisios
40x30 cm, servírovací
(89)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Rýchlovarná kanvica Foodie
Biela, plastová, objem 1 l, príkon 1500 W
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Rýchlovarná kanvica Foodie
Čierna, plastová, objem 1 l, príkon 1500 W
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
S nepriľnavým povrchom/s keramickým povrchom, nerezová, ø 30 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávovar Foodie
Biely, na filtrovanú kávu, plastový, objem 400 ml, príkon 700 W
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávovar Foodie
Čierny, na filtrovanú kávu, plastový, objem 400 ml, príkon 700 W
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervená
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Dorotea
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Thebe
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Čierny, tyčový, plastový, príkon 400 W
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Biely, stolový, plastový, objem 500 ml, príkon 180 W
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Svetlozelený, tyčový, plastový, príkon 400 W
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Svetlozelený, stolový, plastový, objem 500 ml, príkon 180 W
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
74
75
76
...
83
Načítať viac