Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 019 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Formy na ľad Easy-fill
2 ks, plastové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,89 €
s kódom
19,86 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,78 €
s kódom
39,73 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 10 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Hrnček
410 ml, smaltovaný, tmavosivý
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Vita
6 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(215)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Zapekacia miska Poterie
Ramekin, ø10 cm, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade Magnesium+
3 ks, plastové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 220 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Stojan na tacos Serve
10x19 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Villa Altachiara
Poháre v súprave Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formičky na stratené vajcia v sade Pouched egg cooker
2 ks, silikónové
(25)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
10,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(10)
Na sklade
8,26 €
s kódom
10,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 100 ml
(1)
Na sklade
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,58 €
s kódom
20,72 € bez kódu
10,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Metlička na matchu
V prírodnej farbe, bambusová
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Ora Gloss
Z kostného porcelánu, biela, 205 ml
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Flower Garden
500 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Detská fľaša Fire Engine
Plastová, červená, 400 ml
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Nordic white
1,1 l, na potraviny, plastová, krémovobiela
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Pohár Ailis
250 ml
(18)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Kiosk
380 ml
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
310 ml
(66)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Cukornička Louka
Porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
9x20 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Black
Porcelánový, ø 12 cm
(10)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 350 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
84
Načítať viac