Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v súprave
2 ks, ø 6 cm, nehrdzavejúca oceľ
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 370 ml, z recyklovaného skla
Doručenie od 23. 10. 2026
21,44 €
s kódom
26,80 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Moss Green
4 ks, textilné, okrovožlté/zelené, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
4,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,20 €
s kódom
27,75 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Patrizia
3 ks, keramické, žlté/zelené/modré/ružové
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Taniere v súprave Statek
6 ks, dezertné, ø 19,5 cm, keramické, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
4,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
4,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 110 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,84 €
s kódom
4,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Krájač
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(38)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lopatka na tortu Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odmerky v súprave
3 ks, plastové
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Tortové stierky v súprave
3 ks, plastové
(120)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, svetlosivé, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, so stojanom, silikónové, čierne, ø 10 cm
(47)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémovobiela, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,96 €
s kódom
4,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Sass & Belle
Odmerky v súprave Retro
4 ks, keramické
(179)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Krájač
Na vajce, z nehrdzavejúcej ocele
(105)
Na sklade
4 €
s kódom
5 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 12 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 180 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 80 ml, ø 8,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave
4 ks, sklenené, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, ružové/tyrkysovomodré, 2x polievková lyžica
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
5,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, svetlomodré/oranžové, 2x polievková lyžica
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
5,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, tmavosivé, ø 10 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
5,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Krájač Volo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Škrabka
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kliešte na ľad
Z nehrdzavejúcej ocele
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Asia
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(24)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
83
Načítať viac