Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 020 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kulig
Dlhé lyžičky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kulig
Kávové lyžičky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Plastová, svetločervená, 750 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Fairy Garden by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Campus
Plastová, ružová, 600 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
200 ml/500 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kulig
Dezertné vidličky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/ružový, 1,6 l
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, antracitová
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetlomodrý
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Sunshine & Rainbow
Plastová, béžová, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledný kúsok
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
1,7 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Food Fest
Plastová, fialová, 400 ml
(59)
Na sklade
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio Duo
2 ks, 250 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
Na sklade
Posledné kúsky
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Little Farm by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Forest Friends by Little Dutch
Plastová, svetlomodrá, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolovej farbe, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetločervený
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Fika
Porcelánová, béžová, 170 ml
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Ø 26 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, sivý
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, tmavohnedý
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
1
...
18
19
20
...
84
Načítať viac