Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Livio
2 ks, plastová
(63)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Príbor Cristallo
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, sivý
(33)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Chlebník
Bambusový, hnedý, 27x40 cm
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, plastové, krémovobiele, 500 ml/1 l/2 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
350 ml, na potraviny, plastová, biela
(60)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(272)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Perles
340 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 100 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Pearl
370 ml, keramický, biely
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,20 €
s kódom
11,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Kosova
Dezertné lyžičky v súprave
Pre 12 osôb, 12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(254)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Era
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Waves
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela/v zlatej farbe
(132)
Doručenie od 4. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Retro Meadow
4 ks, korkové, žlté, 10x10 cm
(134)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave Farmers Kitchen
3 ks, na sušienky, kovové
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Džbán Abeille
Sklenený, 1 l
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Ouessant
270 ml, sklenený
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Škatuľka na čaj
Bambusová, v prírodnej farbe
(292)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cedník Square Colander
Plastový
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
Z liatiny, 4x7 cm
(112)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Pohár Cristallo
300 ml, na whisky
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Freska
Na potraviny, biela/v zlatej farbe
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(51)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Trevi
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,65 €
s kódom
29,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Miko the Panda
Plastová/tritanová, svetlomodrá, 500 ml
(188)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Simplicity
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(103)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetloružová, ø 24 cm, objem 2 l
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Na sklade
27,90 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Jedálenská súprava Classic
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, biela
(143)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Šalátový príbor
2 ks, drevený
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
1
...
78
79
80
...
83
Načítať viac