Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi
2 ks, porcelánové, biele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,97 €
s kódom
28,71 € bez kódu
14,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šalátový príbor Hammershøi
2 ks, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,64 €
s kódom
38,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela, 540 ml, ø 12 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Džbán Hammershøi
Porcelánový, biely, 500 ml
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, biela
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, s tanierikom/na latte, biela, 250 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
31,49 €
s kódom
39,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
YAMAZAKI
Súprava koreničiek Tower
6 ks, so stojanom, plastové
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na zemiaky Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(103)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Zest™
Na syr
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
2,1 l, na cibuľu a cesnak, kovová, biela
(889)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
6 ks, 230 ml, sklenené
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dezertné vidličky v súprave Hallie
Pre 7 osôb, 7 ks, antikoro, sivé
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Jednorazový riad
8 ks
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Korenička
Sklenená, 100 ml
(10)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Krájač Disc
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,72 €
s kódom
17,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Grate
Na syr
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Detský pohár
300 ml
(288)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Detský pohár
300 ml
(283)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Ochranné sito na panvicu Frittata
Kovové, ø 33 cm
(558)
Na sklade
5,60 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Magnetická lišta
Kovová, čierna
(75)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynské nožnice
Na hydinu, rukoväť: plast
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 12 cm, plastové
(230)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 7 cm, plastové
(487)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy Can-Do
Plastový
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Spiralizér Spiro
Na zeleninu
(97)
Na sklade
16,45 €
s kódom
20,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Kuchynské náčinie Enamel
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Hrniec Enamel
Na mlieko, smaltový, 1,12 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Rajnica Enamel
Na mlieko, smaltová, 640 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Kastról Enamel
Smaltový, 860 ml
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Kastról Enamel
Smaltový, 1,7 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami
Hrnček Domov tu
260 ml, porcelánový, biely
(67)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami
Hrnček Pura Vida
260 ml, biely/čierny
(82)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Cedník
Plastový, ø 28 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
82
83
Načítať viac