Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Bella Ronde
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 29 cm, objem 4 l
(82)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odmerka Nest
Plastová
(62)
Na sklade
13,06 €
s kódom
16,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava nožov s krytom Slice & Sharpen
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
19,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 12 cm, sklenený
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 29 cm, objem 4 l
(114)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetlomodrá, ø 29 cm, objem 4 l
(25)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, tyrkysovomodrá, ø 29 cm, objem 4 l
(87)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Kanvica na čaj Amo
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(35)
Na sklade
26,54 €
s kódom
33,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detská fľaša
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
14,94 €
s kódom
18,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Geome
750 ml, na potraviny, kamenná, biela
(162)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza
550 ml, na potraviny, kamenná, biela
(108)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Doštička s príslušenstvom Carter
4 ks, na syr, bridlicová, 22 x 31 cm
(112)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polievku, kameninová, tyrkysovomodrá, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(14)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysovomodrý
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Nova
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, zelený/modrý/tyrkysovomodrý
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 19 cm, sklenený
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Antic Line
Nástenný otvárač
Kovový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(87)
Na sklade
7,87 €
s kódom
9,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misky v súprave Original Cane
4 ks, na polievku, kameninové, biele/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Na sklade
17,78 €
s kódom
22,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 24 cm, objem 2 l
(35)
Na sklade
26,21 €
s kódom
32,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Podnos Socorro
20x31 cm, servírovací, drevený
(289)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Košík na ovocie Open Grid
Ø 28 cm, kovový, žltý
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Opal
9 ks, na šalát, plastové, zelené/modré, ø 28,5 cm
(160)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
310 ml
(66)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Etažér Molly
Sklenený, biely, ø 29 cm
(30)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(68)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(46)
Na sklade
8,58 €
s kódom
10,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Etažér Slate
Bridlicový, čierny
(110)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Nádoba na varenie ryže M-Cuisine
18x22 cm
(25)
Na sklade
26,46 €
s kódom
33,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Catcher
Plastový
(87)
Na sklade
13,81 €
s kódom
17,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
82
83
Načítať viac