Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 013 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, modrý
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Fľaša na olej Manon
Objem 0,5 ml, kameninová, vínovočervená
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kuchynská váha Foodie
Biela, digitálna, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Strúhadlo Tasty+
Univerzálne
Na sklade
Posledné kúsky
26,54 €
s kódom
33,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, v mentolovej farbe
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Okayama
Na polievku, kameninová, biela/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Miska Manon
Kameninová, vínovočervená, 500 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Hrnček Manon
380 ml, kameninový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 210 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Fika
330 ml, porcelánový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Snowman
255 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Snowman
530 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
255 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, v horčicovej farbe
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava nožov Leura
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: keramika
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Auclair
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
47,99 €
s kódom
59,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Odkladacia mriežka
Kovová
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrý
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, béžová, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Desiatový box Tina
Svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kuchynská váha Foodie
Čierna, digitálna, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
Bambusová
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Unicorn
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Dorset
Zelená, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,7 l, príkon 1500 W
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, biela, ø 11 cm, objem 1,25 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Lékué
Miska na prípravu domáceho syra
Plastová
Na sklade
Posledné kúsky
22,97 €
s kódom
28,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Botanicals
300 ml, keramický, biely
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Christmas Minifigures
300 ml, keramický, tmavomodrý
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Zombie
530 ml, na latte, keramický, sivý
(113)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Zombie
255 ml, na latte, keramický, sivý
(113)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
1
...
58
59
60
...
84
Načítať viac