Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 019 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Fľaša k výrobníku sódy Brus
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumble Peach Rose
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Black
890 ml, textilná, čierna
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Star
9 ks, kovové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Čajová súprava Artisan
Kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Zairin
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Shaker
Z nehrdzavejúcej ocele, objem 570 ml
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, čierny, 29x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
2 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Panvica
Liatinová, ø 14 cm, na indukčný varič
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, oranžová/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Dezertné lyžičky v súprave Serve
6 ks, v zlatej farbe
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Rose Quartz
1,18 l, textilná, svetloružová
(1)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Nôž Redo
Z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Panvica Brasserie
S nepriľnavým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 170 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko Tea Time
100 ml, keramická, čierna
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, hnedý, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
46,88 €
s kódom
58,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v súprave Groces
2 ks, 3,9 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
100 ml, čierny
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dózy v súprave Omnia
3 ks, 700 ml/1,1 l/2 l, na potraviny, plastové, šalviové zelené
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Rocket
2 ks, s fliaš, plastové, zelené/modré, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, vínovočervená/svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Eviaya
3 ks, na polievku, kameninové, 550 ml, ø 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Knossos
Na šalát, drevená, biela, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, hnedá, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, ø 28 cm, objem 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detská termoska Botanicals
Kovová, červená/biela, 560 ml
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skladací servírovací podnos Mani
34x65 cm, servírovací/do postele, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Čierny/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
60
61
62
...
84
Načítať viac