Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 020 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lievik na víno
Z nehrdzavejúcej ocele
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Hezha
25x34 cm, keramická
(16)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy Can-Do
Plastový
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(25)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Tvorítko na ravioli Italian
Z nehrdzavejúcej ocele
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Chladiaca nádoba Bar Craft
Plastová
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Nest
3 ks, plastové, 32 x 6,5 cm
(18)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Formy na pečenie v súprave Essential
3 ks, silikón
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Miska Double Dish
Servírovacia, plastová, biela/čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
19,80 €
s kódom
24,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Riviera
Na šalát, kameninová, zelená, 110 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Perles
340 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Krájač
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(43)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Jedálenská súprava
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, svetlozelená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Chlebník
Bambusový, hnedý, 27x40 cm
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená
(22)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(30)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
32x15 cm, ratanová
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Cedník Sieve
Plastový
(28)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
22x39 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave English Meadow
4 ks, korkové, svetlomodré/svetlosivé, 10x10 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Santoku
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(31)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Green Gate
Detský hrnček Forrest
Kameninový, biely/modrý
(17)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Detský hrnček Forrest
Kameninový, biely/ružový
(17)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Usuba
Sekáčik, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(83)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Bolla
300 ml, so sitkom, sklenený
(19)
Na sklade
11,08 €
s kódom
13,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, kompótové, sklenené, ø 12,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, čierny
(19)
Na sklade
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
84
Načítať viac