Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 010 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
BonBistro
Soľnička a korenička Squito
Porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Dóza
250 ml, na potraviny, sklenená, hnedá
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Formy na ľad Easy-fill
2 ks, plastové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,89 €
s kódom
19,86 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
310 ml
(66)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Addy
130 ml, kameninový, béžový
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 25 cm, kovový, čierny
(13)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Lis na cesnak Luxy
Kovový
(163)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, drevené, v prírodnej farbe, 12,5x10,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Ø 27,5 cm, kameninový, hnedý
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odmerky v súprave Nest
8 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,71 €
s kódom
18,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
26,01 €
s kódom
32,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(150)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Zaváracie poháre na výživu
190 ml, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cestovné príbory v súprave Mimo
Pre 1 osobu, 3 ks, antikoro, čierne
(4)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Cestovný hrnček
340 ml, sklenený, tmavosivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,37 €
s kódom
27,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, čierna, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
250 ml, na sekt
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, zelená, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Summer Bliss
500 ml, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Ochranná sieť na potraviny
Kovová, ø 30 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Dóza
1,6 l, na potraviny, sklenená, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Apple
Silikónový, červený
Na sklade
Posledné kúsky
11,19 €
s kódom
13,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(36)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Hrniec Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, 2,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Dogs
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(79)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,1 l, na jedlo, krémovobiela
(38)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Wenko
Strúhadlo Pro
Univerzálne
(17)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica Emma
V striebornej farbe, sklenená, objem 1,2 l, príkon 1350 W
Na sklade
Posledný kúsok
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Hrniec Kitchen
S pokrievkou, keramický, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, krémovobiely
(13)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Double Funky
Servírovacia, železná, tmavomodrá, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
300 ml, na koktail
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Obracačka Prof. Series III
Drevená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, ratanové, hnedé, ø 10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
20
21
22
...
84
Načítať viac