Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 977 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termokanvica Therm-It
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Arne Jacobsen
1,25 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
2,3 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastová, čierna
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
18,77 €
s kódom
23,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Moss Green
4 ks, textilné, okrovožlté/zelené, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, ružový/tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, v levanduľovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Mikrovlnná rúra Putty
Béžová, z nehrdzavejúcej ocele, objem 20 l, príkon 800 W
Na sklade
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Nuance
Porcelánová, svetlosivá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Arne Jacobsen
Objem 1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na sushi Nara
4 ks, kameninová, svetlozelená
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Misa Squito
Na šalát, porcelánová, biela, ø 14 cm, objem 520 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Theo
1,25 l, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Happy Christmas
Drevený
(1)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové nože v súprave Nature
30 ks, drevené
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Rodeo
Na fľaše, kovový
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Karafa Cool-It
1,5 l, sklenená, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelánová, biela/modrá, 210 ml, ø 10 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
V mosadznej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Swirl
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Haden
Kávovar Dorchester
Biely, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 1080 W
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Haden
Mikrovlnná rúra Black & Copper
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, objem 20 l, príkon 800 W
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
40x50 cm, silikónová
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
Čierny, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, sivá, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
Hnedý, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Vine
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Súprava na sushi
12 ks, porcelánová, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Zombie
255 ml, na latte, keramický, sivý
(113)
Doručenie od 15. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Dezertný, ø 16 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
77
78
79
...
83
Načítať viac