Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
4 ks, 370 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Pearl
100 ml, kameninová, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 23. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 12 cm, sklenený
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 19 cm, sklenený
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Servírovací, ø 24 cm, kovový, v striebornej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Mellow
2 ks, silikónové, modré/hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
2,4 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 19 cm, terakotové, svetložlté
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, hlboké, ø 22 cm, terakotové, svetložlté
Doručenie od 19. 10. 2026
35,99 €
s kódom
44,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
3,4 l, na potraviny, sklenená
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská jedálenská súprava Pullo
3 ks, plastová
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 27 cm, terakotové, svetložlté
Doručenie od 19. 10. 2026
43,99 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Shangdong
1 l, so sitkom, z liatiny, čierna
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Veko na hrnček Kappu
2 ks, silikónové, modré
Doručenie od 19. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Vreckový nožík Mushroom
Na huby, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, hnedé, 10x11 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Veko na hrnček Kappu
2 ks, silikónové, ružové/hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Doručenie od 23. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Pekáč Ferno
26x41 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 26. 10. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Taniere v súprave Roto
2 ks, ø 28 cm, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Ø 27 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 23. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Tanier Fuyu
Dezertný, ø 20 cm, sklenený
Doručenie od 2. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový, sivý
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Dezertný, ø 21 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Ø 26,5 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Hlboký , ø 22 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Latina
220 ml, kameninový, tmavofialový
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Mlynček Dorotea
V lesklej striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 26. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Meridian
Servírovací, ø 28 cm, kameninový, zelený/sivý
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Ø 27 cm, kameninový, čierny/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Meridian
Servírovací, kameninový, béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Ručný šľahač Foodie
Čierny, plastový, príkon 170 W
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava riadu Space
13 ks, na indukčný varič
Doručenie od 15. 10. 2026
586,40 €
s kódom
733 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský tanier Enkei
Silikónový, sivomodrý, 17x21,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská miska Enkei
Silikónová, červená, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
79
80
81
82
83
Načítať viac