Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 008 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Brandani
Panvica
Nerezová, ø 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 600 ml, ø 16 cm
Na sklade
11,78 €
s kódom
14,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
18,5x26 cm, silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vialli Design
Varná kanvica Diamante
V lesklo zlatej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l
(1)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské misky v súprave Yummy
2 ks, silikónové, červené/hnedé
Na sklade
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Holm
Doštička na pizzu
Drevená, 44 x 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nádoba na nápoje Fast-Flow Water Jug Rose Quartz
7,5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, ružový/béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Chlebník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe/béžový, 22x22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Džbán Pearl
Kameninový, biely, 2,9 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Červená, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Panvica Grande
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
370 ml, na kakao, keramický, biely
Na sklade
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, žlté, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Dovec
Ø 27 cm, keramický, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
12,62 €
s kódom
15,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, sivý
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, hlboké, ø 19 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Na sklade
35,99 €
s kódom
44,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Ø 26 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Artisan
70 ml, kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Rajnica Brasserie
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,5 l, ø 17 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
200 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Marvel
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Harry Potter
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovací rošt
32 x 21 cm, maximálna teplota 230 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastový, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Enkei
Silikónový, hnedý
Na sklade
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,36 €
s kódom
15,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Dolly
Kameninový, hnedý, 14x20 cm
(2)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Zapekacia misa Artisan
13,5x20 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Fľaša Mimo
600 ml, cestovná, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, čierna, 160 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, biela, 160 ml
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Hrniec Enamel
Na mlieko, smaltový, 1,12 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Iconic
2 ks, s fliaš, plastové, červené/žlté, 390 ml
(15)
Na sklade
12,54 €
s kódom
15,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, čierna, 80 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Na polievku, porcelánová, biela/čierna, ø 13,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Hrnček Doris
380 ml, kovový, čierny
Na sklade
Posledný kúsok
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Love
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Meadow Flowers
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
64
65
66
...
84
Načítať viac