Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 020 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Pantone
Ploskačka
150 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
30,47 €
s kódom
38,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Hlboký , ø 22,5 cm, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Doren
Dezertný, ø 20 cm, keramický, vínovočervený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
15,04 €
s kódom
18,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 27 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nerezová ocieľka Trino
Nerezová
Na sklade
Posledné kúsky
30,14 €
s kódom
37,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Tanier
Servírovací, ø 20 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box City
2 ks, s fliaš, plastové, modré/v striebornej farbe, 390 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,90 €
s kódom
18,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Odmerka s klipom Lawson
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 40 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 36 cm , korková
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Latina
Ø 27 cm, kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Tanier Doris
Dezertný, ø 20 cm, smaltovaný, tmavozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, tritánová, svetločervená
(22)
Na sklade
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termoska Theo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
36,32 €
s kódom
45,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Fľaša Mimo
600 ml, cestovná, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Jolly Christmas
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kuchynský valček Beech
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Ploskačka
150 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Tempa
890 ml, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Miska Snack
Servírovacia, porcelánová, čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Clyde
2 ks, 14x21 cm, keramické, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledné kúsky
20,15 €
s kódom
25,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Termoska Finn
450 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Hlboký , kameninový, biely/modrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Clyde
28x32 cm, keramická, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Panvica Litina
Grilovacia, s odnímateľnou rukoväťou, liatinová, ø 22 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Fľaša Ture
650 ml, cestovná, z recyklovaného plastu, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 29,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
80,96 €
s kódom
101,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
Wok, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,88 €
s kódom
113,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Hlboký , ø 19 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Tácky v súprave Christmas Print Natural
4 ks, textilné, s vianočným motívom, béžové, 10x10 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
69
70
71
...
84
Načítať viac