Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 976 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x24 cm
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Kávovar Dorchester
Biely, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 1080 W
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Shine
Kameninová, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
V mosadznej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručenie od 19. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Nuance
Porcelánová, svetlosivá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Varla
Dezertný, ø 17 cm, keramický, béžový
Doručenie od 7. 12. 2026
9,20 €
s kódom
11,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Rodeo
Na fľaše, kovový
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Millie
110 ml, kameninový, ružový
Doručenie od 21. 10. 2026
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelenomodrá
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Karafa Cool-It
1,5 l, sklenená, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 130 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, sivá, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Stojanček na vajíčko Abeille
Sklenený, biely
(16)
Doručenie od 21. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
1,85 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
Čierny, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 18,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,10 €
s kódom
11,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Arne Jacobsen
1,25 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
40x50 cm, silikónová
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, tmavomodrý
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Šálky v súprave Statek
6 ks, keramické, na espresso, krémovobiele, 90 ml
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
2,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Košík na ovocie Iris
Ø 25 cm, kovový, čierny
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 25 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
5,90 €
s kódom
7,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
4 l, na potraviny, plastová
(2)
Doručenie od 20. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, čiern-obiela, ø 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Nuance
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 200 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavozelená, 270 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
3 l, na potraviny, sklenená
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár
Na zmrzlinu, sklenený, 370 ml, ø 12,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, ø 27 cm, kameninový, biely/modrý
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne zlatej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
77
78
79
...
83
Načítať viac