Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 956 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, v levanduľovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica Emma
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,2 l, príkon 2200 W
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Pearl
370 ml, keramický, biely
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,20 €
s kódom
11,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Pearl
100 ml, kameninová, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,8 l, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Tanier Manon
Ø 27,5 cm, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Ø 27 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 220 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Vine
14x54 cm, servírovacia, drevená
Doručenie od 29. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misy v súprave Knossos
2 ks, na ovocie/na šalát, drevené, biele, ø 30,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Nover
Servírovacia, drevená, 36 x 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Vreckový nožík Mushroom
Na huby, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
100 ml, na sekt
Doručenie od 7. 12. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Latina
220 ml, kameninový, tmavofialový
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 40 ml, štamperlík
Doručenie od 21. 10. 2026
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
2,4 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holm
Formičky na ravioly v sade
2 ks, kovové
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Henan
750 ml, so sitkom, z liatiny, khaki
Doručenie od 26. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Etažér Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 24 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Chladiaca taška
Čierna, 16 l
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, zelená, 210 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
26,24 €
s kódom
32,80 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 23. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Plechy v súprave Nest™ Bake
3 ks, oceľ, 41 x 30 cm, maximálna teplota 232 °C
Doručenie od 15. 10. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 340 ml, na whisky
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Príbor Mano
16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica Emma
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,2 l, príkon 2200 W
Doručenie od 19. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
Biela, plastová, objem 1,5 l, príkon 2200 W
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
3,4 l, na potraviny, sklenená
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, ružový/sivý
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Plech Nest™ Oven
Kov, 30 x 30 cm, maximálna teplota 232 °C
Doručenie od 15. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
82
83
Načítať viac