Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 815 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
Wok, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,56 €
s kódom
113,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Miska Doren
Na polievku, keramická, vínovočervená, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,78 €
s kódom
13,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
21x27,5 cm, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
31,62 €
s kódom
37,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Unicorn
2 ks, s vidličkou/s fliaš, plastové, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Hrnček Duna
300 ml, kameninový, ružový
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Neri
850 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
29,35 €
s kódom
34,53 € bez kódu
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Nerezový
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Forma na pralinky
22 x 11,5 cm, silikón
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Krájač
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,70 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Pearl
100 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Tácka Madeleine
15x31,5 cm, servírovacia, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Lunar
420 ml, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Forma na chlieb Litina
35 x 14 cm, liatina
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Riad do mikrovlnnej rúry
21x28 cm, oceľový
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Missy
4 ks, na polievku, kameninové, svetlohnedé, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastový, svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Hrnček Doris
380 ml, kovový, krémovobiely
Na sklade
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, ø 21 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,20 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, čierne, 700 ml/1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Panvica Simple Cook B5564053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(3)
Na sklade
31,28 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Kappu
2 ks, silikónové, svetlomodré/svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
18,69 €
s kódom
21,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Pear
Silikónový, v mentolovej farbe
Na sklade
10,19 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Pullo
2 ks, plastové, svetlomodré/hnedé
Na sklade
14,44 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Birdy
2 ks, kameninové, žlté/modré
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
22,71 €
s kódom
26,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Filtračná kanvica Whiteline
Plastová, 3 l
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Termohrnček Make & Take
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Lis
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Dóza
1,2 l, na potraviny, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
MIJ
Tanier Earth & Sky
Dezertný, ø 20 cm, keramický, modrý/hnedý/v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,60 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Blomus
Minútka Puncto
Čierna/v striebornej farbe
(47)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Brúska na nože
Plastová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ONA
Hrnček Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémovobiely
Na sklade
5,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Thebe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Milma
Z recyklovaného skla
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Mia
2 ks, 320 ml, sklenené, na latte
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Magnetická lišta
Plastová, čierna
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledný kúsok
30,60 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Miska Verde
Sklenená, zelená, 450 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
51
52
53
...
66
Načítať viac