Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 816 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, šalviová zelená
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Fľaša Ture
650 ml, cestovná, z recyklovaného plastu, žltá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Gate
Tanier Antonia
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Vintage Flowers
310 ml, kovový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, čierne, 10x11 cm
(1)
Na sklade
6,46 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
WMF
Rajnica Mini
Nerezová, 700 ml, ø 12 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Hrnček In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
9,78 €
s kódom
11,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Doštička
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Panvica Brasserie
S nepriľnavým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Ramie
Servírovací, ø 32 cm, kameninový, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, terakotová, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,94 €
s kódom
46,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tanier Verde
Dezertný, ø 21 cm, sklenený, zelený
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(7)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na pečivo v súprave
3 ks, 21,5 x 12 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
145 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Set na prípravu koktailov BAR UP
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
110 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Chladiaca nádoba
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Check
4 ks, na polievku, kameninové, 590 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Orion
Nádoba na nápoje Citrus
5,4 l
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Nordic white
1,1 l, na potraviny, plastová, krémovobiela
(2)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrnček Verde
310 ml, sklenený, zelený
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Carmel
Na polievku, kameninová, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Tajine
S pokrievkou, keramický, 2 l, ø 27 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
15,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Tatum
4 ks, 200 ml, keramické, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
14,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Litina
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 4 l, ø 23 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
33,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Blomus
Minútka Puncto
Čierna/v striebornej farbe
(47)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec
Na mlieko, nerezový, 1,5 l, ø 15,5 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
Orion
Chladiace kocky v súprave lopatka na ľad Lemon
20 ks, plastové
(2)
Na sklade
4,40 €
0,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Termohrnček Natural brushed
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý/v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kávový mlynček President
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Fuga
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, čierne, 700 ml/1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
23,68 €
s kódom
27,86 € bez kódu
13,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Šálka Aquarel
Kameninová, béžová, 220 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Taniere v súprave Snowflake
4 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Miska Kumi
Na polievku/ramen, keramická, tmavohnedá, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Dakls
Otvárač
Z liatiny
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Dorotea
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
52
53
54
...
66
Načítať viac