Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 816 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Brabantia
Krájač Tasty+
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
33,17 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Anett
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MIJ
Miska Earth
Na polievku, keramická, sivá/v prírodnej farbe, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Polievková lyžica
Pre 5 osôb, drevená, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Naberačka na zmrzlinu President
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
13 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Fleur
350 ml, kameninový, na latte, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Detská termoska Campus
Kovová, ružová/v striebornej farbe, 500 ml
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Termokanvica
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,54 €
s kódom
27,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Tácky v súprave Christmas Print
4 ks, textilné, s vianočným motívom, biele, 10x10 cm
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Dóza Homemade Tradition
1,7 l, na sypaný čaj, kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Miska Maise
Na šalát, porcelánová, biela, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Mandolína Multi-Grip
Na zeleninu
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Lola
6 ks, 200 ml, na whisky
(2)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
100 ml, na likér
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová, antracitová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,51 €
s kódom
27,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Podnos na tortu Pilar
Keramický, krémovobiely, ø 24 cm
Na sklade
Posledný kúsok
57 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Güral Porselen
Kastról Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, svetlozelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1549013
2 ks, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
-15 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Bella Ronde
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 200 ml/500 ml/1 l
Na sklade
22,80 €
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Detská fľaša Ninjago
Plastová, modrá, 500 ml
(96)
Na sklade
Posledné kúsky
10,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Soho
2 ks, 155 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,40 €
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Sagaform
Fľaša Tom
650 ml, cestovná, z recyklovaného plastu, svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Tescoma
Strojček na cestoviny Delicia
Žltý, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Kastról Brasserie
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,6 l, ø 27 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Chlebník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe/béžový, 22x22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Pantone
Fľaša Pride
500 ml, cestovná, tritánová
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Fortune origami
14 x 14 cm, silikón
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Misky v súprave Zairin
2 ks, servírovacie, drevené, v prírodnej farbe, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leopold Vienna
Súprava na prekvapkávanú kávu Slow Coffee
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Vykrajovacia súprava
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Nádoba na kvasenie zeleniny Della Casa
Sklenená
(16)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Artisan
70 ml, kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Capri
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Kappu
2 ks, silikónové, svetlomodré/svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
18,69 €
s kódom
21,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Pear
Silikónový, v mentolovej farbe
Na sklade
10,19 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
53
54
55
...
66
Načítať viac