Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Chňapky v súprave Dina
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, ružové, 20,5x20,5 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Farm
Bavlnená, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Bavlnená, biela/ružová, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Juna
Biela/modrá, 18x28 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Town
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S ornamentmi, červený/v zlatej farbe, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Chocolate
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biely/v zlatej farbe, 150x240 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Heart Nupo
Z eko kože, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Heart Hippo
Z eko kože, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S vianočným motívom, červený, 150x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Bully
S abstraktným vzorom, červený, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, zelená
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Kuchynská rukavica Forest Green
Ľanová, tmavozelená, 14x29 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Kuchynská rukavica Natural
Ľanová, v prírodnej farbe, 14x29 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 13x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Wild Flowers
Bavlnená
(8)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Možnosť prania, bavlnený, béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 33x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
S abstraktným vzorom, červený, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Prestieranie Liv
Bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Misty Rose
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(59)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(48)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(21)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Nutcracker
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x46 cm
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Utierky v súprave Ornamentia
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, béžové, 71x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Tiles
Silikónové, geometrické, 33x48 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Christmas Deco
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Festive Car
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x47 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
19
20
21
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil