Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 273 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Umývateľný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Utierky v súprave Natural
2 ks, ľanové, v prírodnej farbe, 26x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, béžový/v zlatej farbe, 145x240 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Umývateľný, s PVC vrstvou, zelený, ø 160 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, zelený/v zlatej farbe, ø 180 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Mineur
6 ks, bavlnené, hnedé, 65x65 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, zelený/v zlatej farbe, 145x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, béžový/v zlatej farbe, ø 180 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Christmas Print
Ľanové, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Utierky v súprave Lennox
2 ks, čierno-biele, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, zelený, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Možnosť prania, kockovaný, biely, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Možnosť prania, kockovaný, biely, ø 180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Strass
V striebornej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Golden Fall
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Umývateľný, s PVC vrstvou, s potlačou, sivý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
9,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
9,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, taupe
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Žakárový, krémovobiely, ø 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Strass
V striebornej farbe, 140x300 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, tmavomodré, 18x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Black Tree
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S ornamentmi, čierny/v zlatej farbe, 150x240 cm
(13)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Možnosť prania, s prímesou ľanu, krémovobiely, ø 180 cm
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/sivá, 18x28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Chňapky v súprave Lemon
2 ks, zelené/v mentolovej farbe, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Evergreen Damask
Ľanové, s abstraktným vzorom, 35x45 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 22x26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Forest Fable
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Béžový, 140x240 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Žakárový, krémovobiely, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S vianočným motívom, biely, 150x240 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 18x28 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Možnosť prania, bavlnený, zelený, 140x240 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Možnosť prania, bavlnený, v terakotovej farbe, 140x240 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, ø 160 cm
(11)
Na sklade
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Umývateľný, s potlačou, biely, ø 180 cm
(5)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
18
19
20
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil