Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 274 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville Mini
Obrúsky v súprave Colorine
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Hanaia
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Arty
20 ks, papierové, s abstraktným vzorom, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Strass
V striebornej farbe, 140x300 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Serafine
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Spirale
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
(6)
Doručenie od 30. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Žakárový, krémovobiely, ø 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18x30 cm
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ružový, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Essentiel
Na zaväzovanie, 40x40 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Umývateľný, hnedý, 140x240 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Umývateľný, sivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Umývateľný, čierny/hnedý, ø 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Solaris
Bavlnená, čiern-obiela
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Celeste
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Umývateľný, čierny/hnedý, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená, čiern-obiela, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sarina
Umývateľný, hnedý, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Umývateľný, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Plumina
Umývateľný, béžový, 140x240 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, 140x240 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená/silikónová, čiern-obiela, 18x30 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, ø 160 cm
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Oralia
Umývateľný, čierny/sivý, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 18x30 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, zelený/v zlatej farbe, 145x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Suzette
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 150 °C
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Žakárový, krémovobiely, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Essentiel
Na zaväzovanie, 40x40 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, zelený/v zlatej farbe, ø 180 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Glitter
Plastové, 30x44 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joalie
Plastové, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil