Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Utierky v súprave Ornamentia
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, béžové, 71x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Utierka Festive Sausage Dog
Bavlnená, béžová, 70x50 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Utierka Dog Park
Bavlnená, béžová, 70x50 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Utierka Cherry
Bavlnená, oranžová/svetloružová, 70x50 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/hnedé, 45x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 45x70 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Chocolate
Ľanová, tmavohnedá, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
20,38 €
s kódom
25,48 € bez kódu
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, béžové, 50x63 cm
(1)
Na sklade
20,80 €
s kódom
26 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/v terakotovej farbe, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, sivé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Vibrato
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Bayado
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, bavlnené, hnedé, 27x27 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Utierka Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, béžová, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Utierka Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, béžová, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Utierka Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, tmavozelená, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Evergreen Damask
Ľanová, zelená/sivobéžová, 45x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka True Green
Ľanová, zelená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Forest Green Gingham
Ľanová, zelená/sivá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Marsala
Ľanová, vínovočervená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Boat Race
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, khaki, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, koňakovohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, koňakovohnedé, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essentials
2 ks, sivé, 40x60 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Larsson Geo
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, hnedé/béžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky