Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 10 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, sivé, 45x70 cm
(24)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, svetlomodré, 50x70 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, čierne, 50x70 cm
(80)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 45x70 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Vafle
3 ks, bavlnené, biele/hnedé, 45x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Dark
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Dark
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(10)
Doručenie od 16. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Bayado
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Vibrato
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, červené, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, sivé, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Cake
6 ks, bavlnené, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Utierky v súprave Louie
10 ks, bavlnené, sivé/tyrkysovomodré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
2,84 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, čierno-biele, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
5 ks, bavlnené, ružové/sivé, 50x70 cm
(267)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, sivé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Mineur
6 ks, bavlnené, hnedé, 65x65 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x70 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/čierne, 50x70 cm
(16)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Checkers
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, červené, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave XL Lines
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave XL Lines
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x48 cm
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, tmavosivé, 40x48 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/modré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, hnedé/béžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, biele/béžové, 51x74 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
4,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/v terakotovej farbe, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, hnedé, 51x74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, čierno-biele, 51x74 cm
(5)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Horeca
3 ks, bavlnené, biele/modré, 70x70 cm
(19)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky