Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Utierky
Utierky
...
Kuchynský textil
Utierky
Luksusowe utierky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
198 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
ZicZac
Utierky v súprave Duo Waffle
3 ks, biele/hnedé, 50x76 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
13,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
ZicZac
Utierky v súprave Duo Leno
3 ks, čierno-biele, 50x76 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Utierky v súprave Louie
10 ks, bavlnené, sivé/tyrkysovomodré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
2,84 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Design Letters
Utierky v súprave
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Utierky v súprave A Lots of Gifts
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, oranžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Wine Lover
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, béžové, 50x63 cm
(1)
Na sklade
20,80 €
s kódom
26 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Festive Car
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, biele, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Utierky v súprave Christmas Twigs
2 ks, bavlnené, biele/zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Delicate Green
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, biele, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
20,38 €
s kódom
25,48 € bez kódu
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Utierky v súprave Ornamentia
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, béžové, 71x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Bistro
2 ks, bavlnené, hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Utierky v súprave Lennox
2 ks, čierno-biele, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Mineur
6 ks, bavlnené, hnedé, 65x65 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Utierky v súprave Natural
2 ks, ľanové, v prírodnej farbe, 26x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Candy Cane
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/biele, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
4,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Utierky v súprave Undyed
2 ks, ľanové, biele, 26x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Soft Tools
2 ks, bavlnené, sivé/béžové, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Utierka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Utierka Elvira
Z bio bavlny, hnedá, 50x70 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Cake
6 ks, bavlnené, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, tmavosivé, 27x27 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, žlté/sivé, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, ružové/hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, čierne, 27x27 cm
(48)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
5,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, bavlnené, hnedé, 27x27 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Fable
3 ks, bavlnené, zelené/hnedé/krémovobiele, 45x65 cm
(7)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Angus Highland Cow
4 ks, bavlnené, hnedé/béžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Prestieranie
Utierky
Zástery
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Utierky s vianočným motívom
Utierky z mikrovlákna
Bavlnené utierky
Ľanové utierky